“Visu Latvijai! – Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” dalība Ķekavas novada 2013.g.pašvaldības vēlēšanās

· Cits
Autori

VISU KOMANDU UN DARBĪBAS PROGRAMMU IEPAZĪSTIET, KLIKŠĶINOT VIRSRAKSTU.

visi_l_9811428

IStef_l_125341Ieva Stefensena

Izglītība: Sociālo zinātņu maģistrs sabiedrības vadībā

Nodarbošanās: Uzņēmēja, NA Ķekavas nodaļas vadītāja

Dzīvesvieta: Krogsils, Ķekavas pagasts

Par sevi: “Esmu precējusies, audzinu meitu. Ziemā labprāt slēpoju, vasarā – braucu ar motociklu un gatavoju mājas vīnus.”

Moto: “Dari ko darīdams, bet dari to no sirds!”

“Ķekavas novads ir viens no turīgākajiem Latvijas novadiem. Man ir svarīgi panākt, lai atbilstošu dzīves kvalitāti mēs varam izjust ik dienas.”


AEiz_l_125342Agita Eizenberga

Izglītība: Augstākā, Vizuālo komunikāciju dizaineris

Nodarbošanās: Attīstības daļas projektu vadītāja Ķekavas novada pašvaldībā

Dzīvesvieta: Ķekava

Par sevi: “Esmu sabiedriski aktīva, vadu biedrību “Astes gredzenā”.”

Moto: “Dzīvot saskaņā ar sevi, apkārtējiem un vidi.”

“Savas zināšanas un pieredzi projektu vadībā ieguldīšu Eiropas fondu naudas līdzekļu piesaistei tālākai Ķekavas novada attīstībai.”


PBah_l_125452Pēteris Bahurs

Izglītība: Profesionālais maģistra grāds transportbūvēs

Nodarbošanās: Ceļu būves vadošais inženieris

Dzīvesvieta: Valdlauči, Ķekavas pagasts

Par sevi: “27 gadus vecs sertificēts ceļu būvinženieris, projektētājs. Darbojos ceļu nozarē jau septiņus gadus. „Visu Latvijai!” rindās esmu sešus gadus. Mani uzrunāja 16. marta karogu aleja, kritušo brīvības cīnītāju piemiņas godināšana un patriotisms.”

“Es kandidēju šajā sarakstā, jo Nacionālā apvienība iestājas par latviešu nācijas nacionālo un tradicionālo vērtību saglabāšanu, iepretim liberālismam un individuālisma triumfa ideoloģijai. Mans profesionālais pienesums novadam ir pieredze autoceļu un ielu projektēšanā un to būvniecības procesos.”


AGrin_l_125345Ainārs Grīnvalds

Izglītība: Augstākā inženiertehniskā izglītība

Nodarbošanās: Metālapstrādes iekārtu tirdzniecība

Dzīvesvieta: Odukalns, Ķekavas pagasts

Par sevi: Ķekavas pagastā dzīvoju kopš sešu gadu vecuma. Esmu precējies un četru bērnu tēvs. Līdztekus profesionālajai darbībai, kopā ar dzīvesbiedri Inesi līdzdarbojos pagasta sabiedriskajās un kultūras aktivitātēs, dejoju TDA “Degsme”, esmu 3 x 3 nometņu padomes loceklis.

„Kā Ķekavas novada deputāts vēlos tuvināt novada vadību iedzīvotājiem, ka arī padarīt pagasta pārvaldību maksimāli atklātu un godīgu.”


KJan_l_125346Kristīne Jansone

Izglītība: Augstākā pedagoģiskā

Nodarbošanās: Uzņēmēja

Dzīvesvieta: Katlakalns, Ķekavas pagasts

Par sevi: “Esmu precējusies, audzinu trīs bērnus, esam sportiska ģimene. Vienmēr esmu centusies visu sasniegt pašas spēkiem.”

Moto: “Vienmēr var vēl labāk!”

“Vēlos dzīvot valstī, ar kuru varu lepoties un kur galvenās prioritātes ir cilvēki, izglītība un sakārtota infrastruktūra. Vēlos panākt pārmaiņas iedzīvotāju labā, lai cilvēki var veidot stipras ģimenes, aizstāvēt savas intereses un nodarboties ar uzņēmējdarbību, kā arī mierīgi pavadīt savas vecumdienas.”NDul_l_125347Normunds Duļevskis

Izglītība: Eiropas un starptautisko tiesību maģistrs

Nodarbošanās: Zvērināts advokāts

Dzīvesvieta: Daugmales pagasts

Par sevi: “Precējies, audzinu divus bērnus. Līdz šim esmu strādājis valsts pārvaldē gan referenta, gan iestādes vadītāja amatos. Šobrīd turpinu sevi profesionāli pilnveidot privātajā sektorā kā zvērināts advokāts.”

“2017.gadā vēlos redzēt Ķekavas novadu tādu, kur pārvalde ir strukturāli reformēta ar mērķi mazināt iedzīvotāju un uzņēmēju maksāto nodokļu nelietderīgu un neefektīvu izlietošanu. Šajā nolūkā novada pārvaldē vēlos ieviest jaunus, godīgus pārvaldības principus, lai pārvalde kalpo iedzīvotājiem un uzņēmējiem, nevis otrādi.” 


DLoc_l_125348Dainis Locāns

Izglītība: Biznesa vadības maģistrs

Nodarbošanās: Latvijas Biznesa konsultantu asociācijas izpilddirektors, lektors.

Dzīvesvieta: Mākoņkalns, Ķekavas pagasts

Par sevi: “Esmu precējies, audzinu meitu un dēlu. Darba pieredze galvenokārt saistās ar uzņēmējdarbības attīstības risinājumiem un izglītību. Vaļasprieki – foto, video un makšķerēšana.”

“Mans redzējums Ķekavas novada attīstībai – ceļi un infrastruktūra, motivācija izglītībai un uzņēmējdarbības attīstībai. Mūsu visu kopīgais uzdevums – veidot Ķekavu par LABĀKO novadu Latvijā!”


MVis_l_125349Miķelis Visockis

Izglītība: Tūrisma stratēģiskās vadības maģistrs

Nodarbošanās: Projektu vadītājs, vindsērfinga instruktors

Dzīvesvieta: Odukalns, Ķekavas pagasts

Par sevi: “Esmu dzīvespriecīgs, aizrautīgs, ar labu humora izjūtu. Man ir svarīgi panākt, lai līdzcilvēkiem ir iemesls priecāties par savu dzīvi.”

“Kā novada deputāts vēlos attīstīt rekreācijas jomu, lai Ķekavas novadam ir konkurētspējīgs aktīvās atpūtas un ūdenssporta piedāvājums.”
AGra_l_125350Anna Grāvīte – Taukule

Izglītība: Vidējā

Nodarbošanās: Taksometra vadītāja

Dzīvesvieta: Krustkalni, Ķekavas pagasts

Par sevi: “Esmu precējusies, audzinu divus bērnus, interesējos par Latvijas vēsturi un arheoloģiju.”

“Dzīvojot lielpilsētas pievārtē, mēs tomēr varam izbaudīt neskarto dabu – ikdienā redzēt meža dzīvniekus, ar bērniem ogot un sēņot. Šo Ķekavas novada unikalitāti Rīgas tuvumā es vēlos saglabāt, kā arī gādāt par to, lai meži ir tīri no cilvēku radītā piesārņojuma.”JAmo_l_125351Jānis Amoliņš

Izglītība: Vidējā

Nodarbošanās: Uzņēmējs

Dzīvesvieta: Ķekava

Par sevi: “Esmu precējies, audzinu divus bērnus, un ģimene ir mana dzīves prioritāte. Esmu sabiedrisks, ar pozitīvu skatu uz dzīvi.”

Moto: “Vīrs un vārds!”

“Es iesaistos politikā, lai varētu līdzdarboties sava novada attīstībā un veidot apkārtējo vidi arvien labāku. Īpašu nozīmi pievēršu bērnu izglītības kvalitātes jautājumiem.”


JCim_l_125352Juta Cimdiņa

Izglītība: Jurista palīgs

Nodarbošanās: Jurisprudences studente

Dzīvesvieta: Ķekava

Par sevi: “Latviete, kristiete, precējusies, audzinu divas meitas. Regulāri visa ģimene piedalāmies sportiskās aktivitātēs.”

„Kā deputāte vēlos panākt, lai mūsu bērniem būtu radīti visi apstākļi viņu pilnvērtīgai attīstībai; lai viņi kļūtu par īstiem Latvijas patriotiem, un lai tepat varētu tikt nodrošinātas darba vietas vecākiem. Vēlos, lai Latvijā atgrieztos aizbraukušie naudas pelnītāji un ģimenēm nebūtu jādzīvo šķirti.”


AHol_l_125353Atis Holms

Izglītība: Vidējā

Nodarbošanās: Projektu vadītājs

Dzīvesvieta: Odukalns, Ķekavas pagasts

Par sevi: “Esmu precējies, ikdienā nodarbojos ar TV studiju interjeru iekārtošanu, kā arī ar vides reklāmu un dekorāciju izgatavošanu. Vaļasprieki – velo, ūdensslēpošana vasarā, kalnu slēpošana – ziemā.”

“Uzskatu, ka Ķekavas novadam ir vajadzīga vienmērīga un stabila attīstība, lai novada iedzīvotāji var strādāt sava novada teritorijā un dzīvot ar sirdsmieru par rītdienu.”

Vēlēšanu rezultāti:

http://www.pv2013.cvk.lv/ResNovPart-8008.html

NACIONĀLĀ APVIENĪBA “VISU LATVIJAI!”-”TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK”. PRIEKŠVĒLĒŠANU PROGRAMMA

Vai jūs redzat Ķekavas novadā smaidīgus iedzīvotājus un smaidīgu pašvaldību, kurā strādā smaidīgi darbinieki un atsaucīgi deputāti, kuriem patiesi rūp, kas notiek apkārt, kādā vidē dzīvojam un kādā valodā runājam?

Ja nē, tad mainīsim to!

Klausīties katru vēlēšanu relatīvi līdzīgos solījumus no trejdeviņām partijām, iespējams, nav interesanti, bet godīgu darbu atspoguļojumu realitātē ieraudzīt būtu gatavais brīnums. Tāpēc mēs strādāsim, lai realizētu acīmredzamo – neticamo, jeb vēlēšanu brīnumu, kas piepildīsies un novadniekus iepriecinās.

Jautāsiet – kāpēc tā?

Tāpēc, ka mūsu zelts ir mūsu tauta un mūsu gods ir viņas gods.

Īsumā par mūsu plānu:
Ir jāattīsta infrastruktūra – ceļi, ietves, apgaismojums, jāuzlabo komunikācijas, lai Ķekavas novads ir pievilcīgs investoriem, un rodas jaunas darbavietas. Būs darbs, būs novada uzplaukums!

Ir jāatbalsta ģimenes ar bērniem, veicinot arī demogrāfisko uzplaukumu, jāpaaugstina izglītības kvalitāte, motivējot gan skolotājus, gan skolēnus.

Ir jāsiltina dzīvojamās mājas, lai komunālie maksājumi nepalielinās, un naudiņa paliek arī citam.

Mazliet plašāk par mūsu plānu:
Infrastruktūras jautājumi vienmēr ir svarīgi, jo veicina novada attīstību un ceļ dzīves kvalitāti. Tāpēc ir paredzēts ieguldīt līdzekļus ielu un ceļu remontos, izgaismot Ķekavas novadu ar papildus ielu apgaismojumu. Tiks uzlabota sabiedriskā transporta pieejamība, attīstīts veloceliņu tīkls ar velosipēdu stāvparkiem „novieto un brauc”. Paredzēts veicināt daudzdzīvokļu ēku siltināšanas projektus, izveidot tirgus laukumu un ierīkot centrālo svētku svinēšanas vietu ar valsts karogu.

Plaukstošām ģimenēm nodrošināsim progresīvo bērna piedzimšanas pabalstu – 100Ls par pirmo, 200Ls par otro un 400Ls par katru nākamo bērnu. Jau uzplaukušām daudzbērnu ģimeņu atvasēm būs brīvpusdienas sākumskolās un bērnudārzos. Noteikti tiks atbalstītas ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.

Izglītības jomā esam paredzējuši, ka Ķekavas vidusskola pārtaps par ģimnāziju, sākumskola tiks uzbūvēta pilnībā. Pašvaldības bērnudārzos tiks atjaunota apmācība tikai latviešu valodā, skolās tiks ieviesta valstiskās audzināšanas programma. Tiks piesaistīti un motivēti talantīgākie pedagogi un ieviestas inovatīvas mācību metodes. Šie būs priekšnosacījumi tam, lai vecāki izvēlētos bērnus skolot sava novada skolās, nevis katru rītu tērētu laiku sastrēgumos līdz Rīgas centram. Sadarbībā ar vietējiem uzņēmumiem tiks veicināta spējīgāko jauniešu studiju līdzfinansēšana, vēlāk garantējot darbavietas konkrētos novada uzņēmumos.

Kultūras jomā tiks atbalstīta jaunrade, latviešu kultūras tradīcijas, tautas mākslas un amatiermākslas kolektīvi, kā arī Jaunsargu un Mazpulku kustība. Vasarā būs vasaras skolas latviešu valodas apguvei bērniem, kuri atgriezušies uz dzīvi Latvijā un nelatviešu bērniem, kuri vēlas turpināt mācības latviešu skolās. Ķekavas estrādē atkal skanēs dziesmas un rībēs danči.

Sports ir daudzu mūsu novadnieku iecienītākais vaļasprieks. Mēs dzīvojam pie Daugavas un tāpēc atbalstīsim ūdenssporta veidu apmācības iespējas, kā arī aktīvās atpūtas pakalpojumu attīstību. Ķekavas novada skolās tiks ieviesta obligātā peldētapmācība.

Ķekavas novada pašvaldībai jābūt atklātai – ar sabalansētu budžetu, saprotamiem iepirkumiem, samazinātiem administrācijas izdevumiem par 10% un plašāku e-pakalpojumu klāstu novada iedzīvotāju ērtībai.

Videi, kurā dzīvojam, ir jābūt tīrai – tiks rīkotas talkas, sakopti Daugavas krasti, izveidotas jaunas atpūtas vietas, peldvietas, rotaļu laukumi ciematos un vietas, kur pavadīt brīvo laiku kopā ar saviem mīluļiem – suņiem. Ar domām par vides ilgtspēju, tiks ierīkoti atkritumu šķirošanas laukumi ar nolietotās sadzīves tehnikas pieņemšanas punktiem. Godinot Latvijas vēsturi, tiks sakopti kultūrvēstures objekti un piemiņas vietas.

Smaidīgam novadniekam ir svarīgi būt veselam un drošībā, tāpēc skolās tiks veicināta veselīgas pārtikas lietošana. Jauniešiem būs iespēja pašorganizēties lietderīgās brīvā laika pavadīšanas aktivitātēs. Veselības jomā būs ievērojami uzlabojumi ārstu pieejamībā un mājas aprūpē. Veidosim Ķekavu par drošāko novadu Latvijā!

Novada uzplaukums atkarīgs no uzņēmējiem, tādēļ Ķekavas novadā ar sakārtotu infrastruktūru tiks piesaistīti novada ilgtspējīgai attīstībai draudzīgi investori. Tiks atbalstītas biznesa uzsākšanas iniciatīvas un sniegta palīdzība ES struktūrfondu apguvē. Atbalstīsim mājražotājus, amatniekus un viņu biedrības. Skolēniem un studentiem būs subsidētās vasaras darbavietas – iespēja pašiem nopelnīt un savlaicīgi gūt praktisku darba pieredzi.

Visu Ķekavai un Visu Latvijai!

Skatiet priekšvēlēšanu diskusiju ‘Novadi Izvēlas – Ķekavas novads’ – 2013.05.02 ar Ķekavas nodaļas pārstāves piedalīšanos.

http://www.tvspektrs.lv/?s=141

Izsaki savas domas par šo

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: