Izglītības joma Ķekavas novadā – turpmāk Nacionālās apvienības vadībā

· Cits
Autori

Ķekavā, 2013.gada 05.jūlijā

Piektdien, 05.jūlijā, Ķekavas novada Izglītības komitejas pirmajā sēdē par Izglītības komitejas vadītāju tika ievēlēta Ieva Stefensena (Nacionālā apvienība „Visu Latvijai! – Tēvzemei un Brīvībai / LNNK” (NA)).

20130705_162924

„Izglītības joma vienmēr ir bijusi NA prioritāte, tādēļ priecājos, ka Ķekavas novadā man būs iespēja strādāt tieši ar izglītības jautājumiem” saka jaunievēlētā izglītības komitejas vadītāja Ieva Stefensena.

Par izglītības komitejas vadītājas vietnieci tika ievēlēta Vēsma Ozoliņa (Vidzemes partija). Pārējie izglītības komitejas locekļi būs Valts Variks (Vidzemes partija), Juris Jerums (Vienotība) un Andris Ceļmalnieks (Vienotība).

I.Stefensena pauž gandarījumu par komitejas sastāvu sakot, ka „būs patīkami sastrādāties ar inteliģentiem un kompetentiem cilvēkiem, kuriem interesē izglītības joma, un kuri ir orientēti uz konstruktīvu darbu. Šie priekšnosacījumi dod man pārliecību, ka Ķekavas novadā izglītības jomā pilnīgi noteikti ir gaidāmi uzlabojumi”.

Jautāta par to, kādas tieši iniciatīvas komitejas vadītāja ir iecerējusi – I.Stefensena atbild: „Ir vairāki vienlīdz svarīgi un savstarpēji saistīti jautājumi. Piemēram, tas ir principa „nauda seko” pilnīga ieviešana, lai novērstu pašreiz esošo nevienlīdzīgo attieksmi pret tām ģimenēm, kuru bērniem nepietiek vietas pašvaldības bērnudārzos. NA mērķis ir pilnībā likvidēt bērnudārzu rindas, kas, manuprāt, ir panākams, ja vien sabiedrotajiem arī būs līdzīga ieinteresētība un sava veida uzdrīkstēšanās spert soli šajā virzienā.

Attiecībā uz skolām – strādāsim pie pedagogu un skolēnu motivēšanas mehānismiem, lai paaugstinātu izglītības kvalitāti un Ķekavas novada skolu konkurētspēju. Labu ieceru ir daudz, atliek vien cerēt, ka Ķekavas novada dome būs stabila un darbs – produktīvs. ”

Runājot par iespaidiem no pirmās Ķekavas novada domes sēdes, I. Stefensena joko: „Ķekavas novada domes 1. sēdes svinīgais pasākums bija kā sava veida deputāta “1.septembris”. Kad sāka apsveikt un izsniegt deputāta apliecības, sajutos jau kā izlaidumā. Bet ja nopietni, tad cilvēku uzticēšanās Nacionālai apvienībai un arī konkrēti man, uzliek man par pienākumu attaisnot viņu cerības – strādāt godprātīgi un attiekties atbildīgi pret deputāta amata pienākumiem un pierādīt, ka tā strādāt ir iespējams!”

Sarunas noslēgumā I.Stefensena atzīst, ka labprātāk sevi uztver kā iedzīvotāju pārstāvi novada domē nevis kā deputāti. Iedzīvotāju pārstāvim esot sava veida misija, strādājot iedzīvotāju interesēs, kamēr par to, kā labā strādā deputāti – viedokļi mēdzot atšķirties.

Izsaki savas domas par šo

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: