Izglītības kvalitāte kā izaicinājums

· Izglītība-sports
Autori

Šis mācību gads Ķekavas novadā ir īpašs – daļa bērnu uzsāka mācības jaunajā Ķekavas Sākumskolas 1.korpusā, un Daugmalē beidzot ir bērnudārzs! Bērnu attīstībai un izaugsmei labvēlīga vide šajās izglītības iestādēs ir nodrošināta – par to prieks. Tagad jāturpina strādāt, lai līdzvērtīgos – mūsdienīgos un dzīvesprieku raisošos apstākļos varētu mācīties arī citi bērni. Taču patiesi gandarīti varēsim būt vien tad, kad spēsim piedāvāt ne tikai sakārtotu vidi, bet arī konkurētspējīgu izglītību mūsu bērniem šeit pat – vietējās Ķekavas novada skolās. Vai tas ir iespējams, un kā to sasniegt?

Lai aizsāktu diskusiju par izglītības kvalitāti Ķekavas novadā, noskaidrotu bērnu vecāku viedokli par, viņuprāt, pašreizējām problēmām izglītības jomā Ķekavas novada mācību iestādēs, aicinu visus Ķekavas novadā dzīvojošo bērnu vecākus uz Novada Vecāku sapulci, kas tiek rīkota sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldības Izglītības daļas speciālistiem. Novada Vecāku sapulce notiks 2013.gada 18.septembrī plkst.19:00 Ķekavas Kultūras nama Lielajā zālē.

Runāsim arī par Aukļu dienesta darbību, par atbalstu daudzbērnu ģimenēm, par profesionālās ievirzes skolu pieejamību, par vispārizglītojošo skolu profilēšanos un alternatīvo pedagoģiju, kā arī par Jaunatnes iniciatīvu centru un tā aktivitātēm u.c.

Atšķirībā no parastajām vecāku sapulcēm, šajā aicinu piedalīties arī tos bērnu vecākus, kuri ir lēmuši par labu, piemēram, Rīgas skolām vai arī pagaidām vēl nav izlēmuši, kura mācību iestāde jaunajai atvasītei nākotnē būs vispiemērotākā. Mums jāzina, kas jums ir vajadzīgs, lai, iespēju robežās, mēs jums to varētu sniegt, vai ne?

Aicinu arī rakstīt savus viedokļus un ieteikumus par risināmajām problēmām izglītības jomā. E-pasts: ieva.stefensena@kekava.lv.

Uz tikšanos!

Patiesā cieņā,

 

Ieva Stefensena

Ķekavas novada Domes

Izglītības komitejas vadītāja

Izsaki savas domas par šo

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: