Par Latvijas Satversmi

Autori

“Remember, democracy never lasts long. It soon wastes, exhausts, and murders itself. There never was a democracy yet that did not commit suicide.”. John Adams.
Atcerieties, demokrātija nekad nav ilgstoša. Drīz vien tā sevi izšķiež, izsmeļ un nonāvē. Nekad nav bijusi demokrātija, kas nebūtu izdarījusi pašnāvību. Džons Adamss.
Ak vai, tā nav kāda mutesbajāra plātīšanās ar slaidu teicienu. Visu atbildību esam atstājuši demokrātijas un brīvā tirgus automātismam, veiklākie jāj ‘eiropejizācijas’ kleperi. Iznākums – latviešu tauta ‘nelokāmi’ iet uz galu, daļa jau to, atvainojiet, ‘pizģec’ ir akceptējuši un steidz atlatviskoties.
Demokrātija sen vairs nav tas Satversmes Tēvu ideāls. Latviešu tauta ar savu ādu izbirstē visas demokrātijas – neoliberālisma rensteles, un rietumaustrumu latviešu tautas delatvizātori laiž darbā visas demokrātijas vājības.
Esmu ļoti pateicīgs Egilam Levitam un galīgi nesaprotu profesionālos kastrātus, kurus Satversmes jēga un latviešu tautas mērķi neinteresē vispār, nebrīnos par pretvalstiskajiem-pretlatviskajiem “demokrātiem”. Vai tas būtu vien sapnis, ka latviešiem pašlaik bez Egila Levita ir savi Satversmes Tēvi?

Izsaki savas domas par šo

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: